Přihlásit se

Lidé

Tým Coworking Centra a služby Můj Kancl

Ing. Jana Konečná

Dotační poradkyně, Zakladatelka CC Příbor

www.dotakon.cz 

Od dubna 2009 působím jako soukromý konzultant v oblasti dotačního poradenství pro podnikatele ve vlastní grantové kanceláři DOTAKON, která za dobu své existence přinesla klientům dotaci v objemu více než 2mld. Kč. Zaměřuji se na dotace na výzkum, vývoj, inovace a investiční pobídky. Již při stěhování z Prahy do Příbora v roce 2012 jsem měla v hlavě myšlenku založit si coworkingové centrum. Idea našla své uplatnění v druhé polovině roku 2014, kdy se naskytl pronájem unikátního prostoru renesančního domu na náměstí v Příboře. Věci vzaly rychlý spád, ze snu se stala realita. Kromě klientů, na které se moc těším, jsem si klientem i sama. Coworkingové centrum mi už nyní pomáhá sladit vlastní podnikání, péči o dvě malé děti, poznat bezvadné lidi a naopak – mohu zde předávat své vlastní zkušenosti, znalosti a kontakty.

Ing. Kristian Petruf 

Grafický designér, Art director, Zakladatel služby Můj Kancl v CC Příbor

www.petruf.eu

Kristian Petruf

Jmenuji se Kristian Petruf a pocházím ze Slovenska, z malého města zvaného Dunajská Streda. Už od mladého věku jsem chtěl vytvářet něco, co bude dělat lidem radost a bude je hrdě reprezentovat.

Studoval jsem grafický design na Střední škole polygrafické v Bratislavě, polygrafii (tiskové technologie) a fotofyziku na Univerzitě Pardubice, kde jsem získal svůj inženýrský titul. Moji vyučující mě přesvědčili i na pokračování, kde jsem jako doktorand (společně na Univerzitě Pardubice a Université de Rennes, Francie) vyvíjel luminiscenční nanomateriály a učil na Univerzitě Pardubice. Tato cesta mě nenaplňovala dostatečně a proto jsem se nakonec vrátil zpět ke grafickému designu.

Od roku 2014 pracuji jako živnostník, už vedle učení, jako grafik, ale také jako překladatel a poradce. Roku 2018 jsem se odloučil od Univerzity Pardubice a stal se členem týmu BTL v nadnárodní agentuře McCANN Prague, kde se starám o propagační materiály pro Vodafone CZ. Dále jsem pomáhal s klienty jako jsou Billa, Porsche, byl jsem součástí tendrů pro MONETA Money Bank, KFC, Generali pojišťovna. MONETA Money Bank se stala mým druhým hlavním klientem přes agenturu Don’t Panic.

V roce 2020 jsem se přestěhoval do města Příbor, kde žiji společně se svou úžasnou manželkou. Nadále spolupracuji s oběma pražskými agenturami na dálku. Postupně si tu buduji své studio, učím se novým schopnostem a hledám způsoby, jak se zlepšovat a tím zdokonalovat své služby. Mezitím jsem pomohl několika živnostníkům a malým firmám s jejich vizuální identitou, dále vytvářím svatební oznámení a další materiály na poptávku.

Členové Coworking Centra

Navštívili nás

Ing. Jan Adam Plaček

Green Light Akcelerátor CPI, VŠB-TUO Ostrava

Alena Malíková

PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců

Ing. Magdaléna Štokmanová

Ředitelka odboru konkurenceschopnosti CzechInvest

Jakub Domitra

BUSYMAN

Michaela Holišová

Certifikovaná koučka. Lektorka. 

František Krč

Praktický ekologický biodynamický včelař.

Petr Dostálek

Zakladatel neziskové organizace GENGEL (www.gengel.webzdarma.cz), sítě pěstitelů, kteří se u nás podílejí na uchovávání semínek starých plodin, krajových odrůd, netradičnách zelenin a ohrožených vzácných plevelů.